Drone satın alırken bilmeniz gerekenler


Son yılların en popüler cihazları olan dronelar, artık yaygın şekilde kullanılıyor. Peki, bu pahalı oyuncaklar için ayırdığınız bütçenizi değerlendirirken neye dikkat etmelisiniz?

Drone satın alırken bilmeniz gerekenler
Eğer uzaktan kumanda ile kontrol edilen araçları seviyorsanız, ve az çok fotoğraf/video çekmekle ilgileniyorsanız muhtemelen drone sizin için ilgi çekici bir hobidir.

Elbette drone almaya karar vermekle işler çözülmüyor. Bu harika oyuncakların çok fazla çeşidi, üreticisi ve modeli bulunuyor. İnsansız hava araçları konumunda bulunan dronelar hem video/fotoğraf tutkunlarının hem de robotları sevenlerin dikkatini çeken cihazlar.

Drone almak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken ipuçlarını size aktarıyoruz.

Drone modellerini inceleyin

İlk önemli olacak şey tasarım zevkleriniz ve sizin hangi cihazdan hoşlandığınız olacaktır. Tercih ettiğiniz drone modelinin özelliklerini incelemeden önce, nasıl bir model istediğinizi bilmeniz gerekiyor. 4 pervaneli Quadcopter mi, yoksa sabit kanatlarıyla Parrot tarafından üretilen bir model mi? Alve üzerinden tüm modelleri görüntüleyerek hangi tip drone alacağınıza karar verebilirsiniz.

Quadcopterler ve helikopterler kullanıcılara uygun fiyatlar sunarken Octacopterler yüksek bütçelere hitap edecektir. O yüzden sizin bu noktadaki tercihiniz çok önemli

Kaynak

Ücretsiz keşif ve teklif sunumlarımız için lütfen arayınız. İletişim


Leave a comment